Wave Wave Wave

Ty prowadzisz biznes.
My prowadzimy księgi.
Po prostu SMART!

SMART-Booking oszczędza Twój czas i daje dostęp do Twojej księgowości on-line.

Jesteś przedsiębiorcą, który każdą chwilę poświęca na rozwój swojego biznesu?

Jako doświadczony zespół księgowych wiemy, ile czasu musisz spędzać
na zarządzaniu sprawami administracyjnymi i księgowymi.

Wiemy też jak możesz lepiej wykorzystać ten czas…

Jak działa Smart booking?

Szybko, wygodnie, sprytnie. Na komputerze, tablecie i smartfonie.

Współpraca z Biurem Usług Księgowych (BUK) jest prosta, intuicyjna i mobilna. Kochamy lasy i cenimy Twój czas. Zamieszczaj w Platformie SMART-Booking swoje dokumenty przychodowe i kosztowe w trakcie miesiąca, o dowolnej porze i z dowolnego miejsca w formie elektronicznej. Oszczędź sobie stresu na koniec miesiąca.

Najczęściej zadawane pytania

Biuro Usług Księgowych (BUK) to zespół doświadczonych specjalistów i ekspertów, którzy są odpowiedzialni za przechowywanie Twojej dokumentacji, prowadzenie Twoich ksiąg i Twoje rozliczenia podatkowe i ZUS. BUK opiera swoje działanie na innowacyjnych technologiach wspierających elektroniczny obieg dokumentów, księgowanie transakcji, zbieranie informacji niezbędnych do rozliczenia Twoich podatków oraz raportowania realizacji Twoich celów biznesowych.
Platforma daje możliwość komunikacji z BUK przez dedykowaną skrzynkę elektroniczną i czat. Możesz też do nas zadzwonić. Numer telefonu znajdziesz w zakładce Kontakt zarówno na Platformie, jak i stronie www.
Platforma jest innowacyjnym rozwiązaniem technologicznym pozwalającym na zdalną obsługę Klienta BUK, zamieszczanie dokumentów przychodowych (Twoje faktury sprzedaży) i kosztowych (Twoje faktury zakupu), rewizję dokumentów przez księgowych, księgowanie transakcji oraz rozliczenia podatkowe i raporty biznesowe. Dzięki Platformie nie musisz wychodzić z domu, żeby dostarczyć dokumenty do Swojego księgowego. W dedykowanym repozytorium widzisz listę swoich dokumentów oraz ich obraz. Jest to narzędzie pozwalające Ci na bieżąco monitorować status Twoich dokumentów od momentu odczytania ich przez księgowego do momentu zatwierdzenia transakcji do księgowania. Po zamknięciu miesiąca w Platformie zobaczysz Swoją ewidencję księgową (Ryczałt / KPiR / KH) oraz raporty biznesowe, a po dokonaniu rozliczeń podatkowych w Twoim imieniu zostaną Ci udostępnione deklaracje podatkowe wraz z potwierdzeniem ich złożenia w Urzędzie Skarbowym. Za pośrednictwem Platformy w dowolnym momencie możesz na bieżąco kontaktować się ze Swoim księgowym.
Podręcznik Użytkownika, Demo, FAQ – napisz do nas, infolinia dla Klienta.
Klient BUK - Przedsiębiorca prowadzący Swoją ewidencję księgową w formie Ryczałtu, Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów (KPiR) lub pełnej księgowości (Księgi Handlowe – KH), niezależnie od tego czy jesteś podatnikiem VAT, czy nie. Jeżeli nie masz jeszcze swojej firmy, to pomożemy Ci ją założyć.
Nie. Dokumenty w formacie .pdf lub .jpg zamieszczasz w Platformie SMART-Booking i wysyłasz do BUK. W kolejnym dniu roboczym zobaczysz je w Twoim Repozytorium na Platformie.
Tak. Wysyłamy deklaracje VAT oraz pliki JPK do Urzędu Skarbowego w Twoim imieniu. Będziemy potrzebować Twojego pełnomocnictwa do elektronicznego przekazu deklaracji do urzędu skarbowego (UPL-1). Na naszej platformie wysyłane są również deklaracje do ZUS.
Laptop, tablet i smartfon to powszechnie używane urządzenia mobilne dzięki, którym masz dostęp do Platformy niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym przebywasz. Platforma na tych urządzeniach jest dla Ciebie dostępna 24h / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku, bez ograniczeń i niezależnie od godzin pracy BUK.
Jeżeli masz już swoją firmę niezależnie od formy prawnej (np. działalność gospodarcza, spółka osobowa, spółka handlowa) ….. wchodzi w proces zakpu… A jeżeli jeszcze nie masz swojej firm skontuj się z nami (zakładka Kontakt) i pomożemy Ci wybrać korzystną dla Cieie formę prawną i podatkową dla Twojego przedsięwzięcia. Po zarejestrowaniu Twojej firmy będziesz korzystał z Platformy i obsługi księgowo-podatkowej przez BUK.

Masz więcej pytań? Chętnie na nie odpowiemy. Skorzystaj z formularza kontaktowego, a nasz konsultant możliwie szybko skontaktuje się z Tobą.

Jak rozpocząć współpracę ze BUK?

app

Krok 1

Wybierz rodzaj ewidencji księgowej i abonament

app

Krok 2

Zaloguj się do Platformy SMART-Booking i podaj dodatkowe informacje

app

Krok 3

Skup się na własnym biznesie, my zajmiemy się Twoimi księgami

Zaczynamy?

Uzupełnij dane poniżej, aby nasz konsultant mógł się z Tobą skontaktować.
Będzie mógł Ci w szczegółach przedstawić Smart booking i odpowiedzieć na wszystkie pytania.